Profil Firmy

Firma Luboš Czyž KOMÍNY-KRBY byla založena v roce 1992. Od svého vzniku působí v regionu Severní Moravy v oblasti obchodní činnosti. Od roku 1996 se zabývá kompletním servisem komínů, vložkováním komínových průduchů pro všechny druhy paliv, stavbou komínů, krbů a kamen.

Dalším zaměřením firmy je provádění kontrol a revizí spalinových cest, autorizované měření účinnosti spalování, návrhy a tepelně technické výpočty spalinové cesty a měření 4 Pa testu. Provádíme rovněž frézování komínových průduchů.

Od počátku roku 1998 se firma Luboš Czyž KOMÍNY-KRBY stala členem Společenstva kominíků ČR. Od roku 2005 je firma autorizovaným prodejcem krbových vložek a kamen firem Romotop a Jøtul.

V roce 2006 se firma Luboš Czyž KOMÍNY-KRBY stala členem Cechu kamnářů ČR.  Od roku 2013 jsme členem Moravského kominického společenstva a provádíme znalecké posudky v daném oboru.

Kancelář, prodejnu krbů a krbových kamen najdete na ulici Janáčkova č.p. 266 ve Frýdlantě nad Ostravicí. Firma Luboš Czyž KOMÍNY-KRBY zajišťuje svým zákazníkům kompletní servis při výběru krbové vložky, krbu nebo krbových kamen. Součástí servisu firmy jsou konzultace odborného technika v místě stavby krbu, technické řešení krbu a teplovzdušných rozvodů, projektová dokumentace zakázky, dodávka zakázky na klíč vyškolenými pracovníky, záruční a pozáruční servis našich produktů.

Komíny a krby realizované firmou Luboš Czyž KOMÍNY-KRBY Vám přinesou příjemnou pohodu do Vašeho domova, zpříjemní chvíle strávené s rodinou a přáteli a navíc jako alternativní zdroj tepla sníží vynaložené náklady na vytápění Vašeho domu.

Naše komíny, krby a kamna jsme již instalovali na stovkách míst v Moravskoslezském kraji a to převážně v okolí Frýdlant nad Ostravicí, Frýdek- Místek, Ostrava, Havířov, Karviná, Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm a Frenštát pod Radhoštěm.

V roce 2018 vzniká nová firma Komíny-Krby s.r.o., která pokračuje ve stejné činnosti.